ОСББ «ПАЛЛАДИУМ»
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

+8
marina46
ElenaF
svetazair
ElenaD
Виталий Межерицкий
Admin
Elena Len
Dima Yakimenko
12 користувачів

Сторінка 4 з 5 Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 24.07.16 11:20

Доброе время суток! Обращаюсь сейчас к тем, от кого действительно должна зависеть служба консьержей нашего дома  - собственникам жилых и не жилых помещений. Практика работы консьержей в домах Киева показывает, что из них (консьержей) никто, ни в одном доме   официально не оформлен. Как правило, люди сами устанавливают график, кто-то посуточно, кто-то по 2-3 дня, кто-то по неделям. Деньги, сдаваемые жильцами , как оплата труда консьержей, распределяется ими же самими в соответствии с количеством отработанных дней. Но не это важно. 
     Важно то, что введение в штат ОСББ консьержей повлечет за собой дополнительные затраты ( и это не 20 гривен), а именно- оплата отпуска, больничного листа, а , не дай Бог,  кто-то из их поскользнется на крылечке и что? Травма на работе? И во что нам это выльется?  Я уже не говорю о ежемесячных налогах - подоходный, соцстрах , за открытие рабочего места ( так как ОСББ не прибыльное предприятие). Зачем нам осознанно ввергать себя в лишние расходы?

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 24.07.16 11:43

Добрий день, Олена Павлівна. Трудовий договір це те що дозволить нам уникнути тих непередбачених затрат про які Ви пишете і дозволить прописати умови праці, обов'язик і відповідальність консьєржів.
З повагою, мешканець будинку.
Дякую!


Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 24.07.16 12:36

Merios пише:Добрий день, Олена Павлівна. Трудовий договір це те що дозволить нам уникнути тих непередбачених затрат про  які Ви пишете і дозволить прописати умови праці, обов'язик і відповідальність консьєржів.
З повагою, мешканець будинку.
Дякую!

Не нужно вводить людей в заблуждение, достаточно будет всем интересующимся этим вопросом просто прочитать Кодекс о труде, и понять, что расходы будут, и не маленькие. А что касается прав, обязанностей  и ответственности консьержей, достаточно хорошей инструкции, где все будет четко и лаконично определено.

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 24.07.16 13:09

Почитайте! )
Офіційної форми трудових відносин в першу чергу вимагає ЗАКОН !!!
Якщо, з ваших слів, достатньо тільки посадової інструкції, то скажіть на основі чого консьєржи будуть її дотримуватись???
P.S. Скачати з мережі "козу" посадової інструкції консьєржа , роздрукувати і вручити людині внизу помахавши вказівним пальцем - цього мало.)))
З повагою, мешканець будинку!
Дякую!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 24.07.16 16:14

Грустная история нашего дома говорит о том, что в первую очередь апеллируют на Закон те, кто привык его нарушать

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 24.07.16 16:52

Олена Павлівна, було б добре щоб Ви, як одна з небагатьох, а вірніше з двох прихильниць і соратниць Григорова О.М., попросили його документи повернути, які він викрав з офісу ОСББ . Ваш успіх в даній проблемі принесе набагато більше користі будинку , а ніж те чим Ви зараз займаєтесь...
P.S. Я розумію що без Надії Михайлівни Вам не буде з ким покурити біля під'їзду, і Ви хоч якось намагаєтесь пошуміти на тему консьєржів... Ви, як мешканець будинку, можете висловити пропозицію щоб одна з нових консьєржів обов'язково курила, регулярно зносила всякій хлам, не прибирала і розказувала Вам всі плітки які чула або сама придумала ( закон цього не забороняє, пропонуйте).
З повагою, мешканець будинку.
Дякую!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 24.07.16 17:43

Во-первых. Не знаю по поводу поклонниц, а сторонников у Григорова значительно больше, чем Вы думаете.
Во-вторых. Григоров документы не воровал. Кстати, может быть стоит новому правлению явить народу по-квартирные листы опроса? что бы мы удостоверились, что никакой фальсификации не было. Что ж их так тщательно скрывать-то?
     Ну а второй абзац Вашей  пламенной речи я даже и комментировать не буду. Зачем? Если нечего сказать по существу вопроса, то человек опускается до оскорблений и хамства. В данном случае, приму это за сарказм ( язвительная насмешка, на которую не стоит отвечать).

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 24.07.16 18:19

Всі бажаючі заходять і ознайомлються з всіма документами що стосуються ОСББ в тому числі листами опитування , останній раз це був, наш сусід , Столярчук Вадим, якого Ви намагалися ввести в оману... Чоловік зайшов ознайомився і йому все стало зрозуміло!!! Після чого Він запропонував допомогу в ремонті першого поверху ( сказав що поможливості виділить матеріали ).
Останній абзац мого попереднього посту то не хамство, а правда, яка Вам не сподобалась.
Що стосується прихильниць Григорова О.М., ніхто крім Вас і відомої всім провокаторши Оксани-кепкі не ходить і не волає всіляку нісенітницю намагаючись виправдати вище згаданого, Слава Богу, БУВШОГО , "горе председателя".
І ще, документи про обрання нового правління крім мешканців, які виявили бажання , перевірили представники ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ А ТАКОЖ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТРАТОР після чого внесли відповідні зміни в держреєстир і базу ДФС, відбулося це ДВА МІСЯЦІ тому.
З повагою, мешканець будинку.
Дякую!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 24.07.16 18:27

Під час вскриття офісу ОСББ в присутності дільничного інспектора, не було виявлено жодного документу в тому числі договорів з мешканцями. Даний факт зафіксовано, складено акт про викрадення і передано у відповідні органи . Це до ваших слів про "воровал не воровал.
З повагою, мешканець будинку.
Дякую!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор marina46 25.07.16 12:00


Шановні нинішні та бувші члени правління, чесно вже набридло читати та дивитися на Ваші змагання, хто з вас правий, хто перший що кому казав)що сталося- те сталося)Ви маєте пам'ятати, що Ви всі винні - ВСІ члени правлінь, два голови ОСББ, бухгалтери, всі хто працював ці роки, хто судився, ті кому не давали працювати( хоча це якось сумно, що 9 членів правління не мали впливу на голову, може в цьому винен не тільки голова, а й ви самі)- винні у такому стані будинку, у тому, що люди які вчасно робили проплати наразі є боржниками та щей зі штрафом) завдяки вашому недолугому правлінню ми маємо те що маємо)наразі ви маєте не гризтися, не судиться( знову таки за наші гроші) а разом(якби вам це не було противно)виправити свої "косяки", хоча б наразі поцікавтеся, як це роблять інші будинки)готуйтесь, шановні, до зборів, вчиться говорити людям правду нормальною мовою)
Я не є прихильником жодного голови ОСББ, але стосовно пана Рудомьоткіна - його хоча би видно, він на місці і головне бере слухавку і відповідає на питання мешканців)Нарешті зробіть і Ви щось корисне для свого будинку)Дякую за увагу)

marina46

Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 10.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 25.07.16 13:01

Доброго дня, Марина!
Цілком з Вами згідний!
Але хочу звернути вашу увагу на те що писав вище, а саме обіцяю оприлюднити листи, які надсилав Григорову О.М. більш ніж рік тому. Почувши перші зауваження стосовно розрахунків з понополістами і того що люди категорично не задоволені тим що голови нема на місці, не бере трубку, відверто хамить мешканцям у відповідь на їхні звернення і т.д. , Григоров , банально перестав скликати збори правління ( щоб впливати на голову через правління, як мінімум потрібно щоб правління відбувалося і в тому правлінні потрібна більшість ...) На жаль ніхто з членів правління немав доступу до рахунків, а попередній голова систематично відмовлявся його надати. Коли Валентина Єгорівна ( попередній бухгалтер ) зрозуміла критичність ситуації і звернулась до мене , розказавиши стан речей в бухгалтерії, я та Олеся Чемерис мали бесіду з Григоровим того ж дня.
Так , щоб "розбудити" будинок прийшлось стратити рік часу , це був " біг з перешкодами "...
Вибачте, розумію, що дана тема надоїла, пишу не в якості оправдання, а тому що дещо " обідно ", мало хто знає на що прийшлось піти щоб зламати ситуацію і надати їй резонансу...
Будемо робити все можливе щоб виправити " косяки " і поставити наше ОСББ на шлях розвитку!
З повагою, Остап Глушко.
Дякую! )

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 25.07.16 18:53

Кто-то из великих сказал- " Не спорь с идиотами, иначе опустишься до их уровня, где они задавят тебя своим опытом". А по поводу того, что Вы постоянно оскорбляете меня, Оксану, Надежду Михайловну, есть тоже отлично подходящее к такому случаю высказывание -" Прежде чем кинуть в человека грязь, подумай, ведь грязь до цели может и не долететь, а на твоих руках останется обязательно". Это ж сколько потом Вы со своих рук грязи отмывать будете?

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 25.07.16 18:58

Merios пише:Під час вскриття офісу ОСББ в присутності дільничного інспектора, не було виявлено жодного документу в тому числі договорів з мешканцями. Даний факт зафіксовано, складено акт про викрадення і передано у відповідні органи . Це до ваших слів про "воровал не воровал.
З повагою, мешканець будинку.
Дякую!
Приведу небольшой пример из истории нашей страны. Когда оккупанты пришли на Донбасс, наша Армия  вывозила оттуда  архивы и т. п. И это не было воровством. Это были необходимые меры. Подумайте на досуге, почему Григоров не воровал документы.

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 25.07.16 19:35

Олена Павлівна, вибачте звичайно.
Кодекс законів про працю, ви вже вивчили?
Чи так перейшли до теми історія? ( пропоную історію не чіпати, то мій профілюючий предмет, вам може бути встидно... Григоров О.М. одного разу пробував продемонструвати свої знання в історії, йому прийшлось червоніти в присутності ще кількох членів попереднього правління. )))) Тому " на досуге " спитайте його, як то було... і не забудьте попросити щоб повернув документи).
Ви в суботу участь в суботнику візьмете?
P.S. Моментами жалію що нема Н.М, ви б зараз сиділи з нею там на квітнику, глибоко затягуючись черговою сигареткою, слухали свіжі плітки і не виписували маячню...
Думаю, вам не завадить добряче виспатись.

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 25.07.16 21:38

Это ж надо! и юрист Вы у нас,  и историк. Может быть вывесить все Ваши дипломы на всеобщее обозрение в холле 1 этажа? Например там, где портрет Шевченко был. Подумайте, почему бы и нет?
     Не ожидала, что наши перекуры с Надеждой Михайловной оставили у Вас в душе такой глубокий след. Постоянно о них пишете. Признаться, польщена).
     А по поводу субботника - я прислушаюсь к Вашему совету - просто хорошенько высплюсь , выходной все таки

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 25.07.16 22:02

Олена Павлівна, написав вам, ІСТОРІЯ -профілюючий предмет, я не історік! Так, ви праві, базова освіта в мене, юридична!
Ви впевнені що про ідіотів сказав хтось з великих? Чи то може народна мудрість/афоризм? )))
Подумайте чи вам з якихось інших частин тіла не прийдеться бруд змивати, наприклад з рота! )))

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор marina46 25.07.16 22:12

Перепрошую, шановні, що я порушую Вашу світську бесіду про історію, то є дуже цікаво в аспекті проблем нашого будинку)я хочу звернутися до Олени Павлівги, якщо дозволите? Шановна, я бачу Ви маєте можливість зв'язатися з паном Григоровим, то запросіть його на наступні збори у якості мешканця будинку чи голови ОСББ( ктм він наразі себе вважає), бо повірте мені та багатьох мешканців будинку хвилює наступне питання - Чому не були переведені гроші за тепло та гарячу воду, після попередження Київенерго ще взимку, хоча наскільки я знаю гроші були на рахунку?Я розумію він не живе у будинку, а тільки має тут квартири, і йому м'яко кажучи по цимбалах є в нас гаряча вода і тепло чи ні) і головне питання, чому нам нараховано штраф?Розумієте у чому справа- літо незабаром закінчиться, буде холодно, не буде води і тепла, мерзнути будемо ми всі, а не ті хто не живе в будинку) Тому, шановні, вирішуйте це питання,бо від того чи будуть на першому поверсі висіти дипломи Остапа Васильовича чи портрет Шевченка тепліше не стане)

marina46

Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 10.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 25.07.16 22:24

Merios пише:Олена  Павлівна, написав вам, ІСТОРІЯ  -профілюючий предмет, я не історік! Так, ви праві, базова освіта в мене, юридична!
Ви впевнені що про ідіотів сказав хтось з великих? Чи то може народна мудрість/афоризм?  )))
Подумайте чи вам з якихось інших частин тіла не прийдеться бруд змивати, наприклад з рота!  )))
Это что, угроза? Вы мне угрожаете еще и на бескрайних просторах интернета? не только в подьезде нашего дома? Как интересно...

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 25.07.16 22:25

Марина, дякую!
Вибачте, не знаю, як Вас по батькові.

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Pavlovna 25.07.16 22:29

marina46 пише:Перепрошую, шановні, що я порушую Вашу світську бесіду про історію, то є дуже цікаво в аспекті проблем нашого будинку)я хочу звернутися до Олени Павлівги, якщо дозволите? Шановна, я бачу Ви маєте можливість зв'язатися з паном Григоровим, то запросіть його на наступні збори у якості мешканця будинку чи голови ОСББ( ктм він наразі себе вважає), бо повірте мені та багатьох мешканців будинку хвилює наступне питання - Чому не були переведені гроші за тепло та гарячу воду, після попередження Київенерго ще взимку, хоча наскільки я знаю гроші були на рахунку?Я розумію він не живе у будинку, а тільки має тут квартири, і йому м'яко кажучи по цимбалах є в нас гаряча вода і тепло чи ні) і головне питання, чому нам нараховано штраф?Розумієте у чому справа- літо незабаром закінчиться, буде холодно, не буде води і тепла, мерзнути будемо ми всі, а не ті хто не живе в будинку) Тому, шановні, вирішуйте це питання,бо від того чи будуть на першому поверсі висіти дипломи Остапа Васильовича чи портрет Шевченка тепліше не стане)
Добрый вечер, Марина. Я понимаю Ваше беспокойство, при Вашем желании мы можем с Вами встретиться и до собрания, что бы   Вы получили подробные  ответы на интересующие Вас вопросы .

Elena Pavlovna

Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 24.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 25.07.16 22:48

Олена Павлівна, на задані Мариною питання було б коректно відповідати публічно!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор marina46 25.07.16 22:58

Шановні, Ви нажаль так нічого і не зрозуміли, питання мають вирішуватися всіма співвласниками (!) будинку на загальних зборах, а не під під'їздом при особистих зустрічах)мені Ваші пояснення не потрібні, я багато чого сама знаю, я хочу, щоб це почули всі співвласники на зборах, бо голова та правління мають спілкуватися з мешканцям та інформувати їх, особливо коли виникають проблеми)а найкраще буде провести незалежний аудит діяльності ОСББ з моменту його заснування і все стане зрозуміло)

marina46

Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 10.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 25.07.16 23:20

Що саме і хто не зрозумів?
Хіба відповідати на питання на загальних зборах то не є публічно?
Аудит до загальних зборів проведем обов'язково! Його б вже провели, але зараз йде процес відновлення документів!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Сосед25 26.07.16 10:21

Соседи!
Вы читали правили форума?
"На страницах форумов ЗАПРЕЩАЕТСЯ
1. размещать сообщения, разжигающие ....ненависть либо вражду к своим соседям и членам ОСББ "ПАЛЛАДИУМ".
5. размещать сообщения оскорбляющих достоинство, дискредитирующих или наносящих моральный вред любому лицу... (это относится к любой части сообщения - заголовку, тексту, подписи и пр.)
7. выяснять личные отношения на страницах форумов".

А теперь перечитайте сообщения в этой ветке. Admin и Merios, являясь представителями Правления нашего ОСББ, по моему явно их нарушают, обливая грязью и оскорблениями всех, кто высказывает мнение, которое не согласуется с их, раздувая распри и вражду.

Сосед25

Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 26.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 26.07.16 10:33

Сосед25, на суботнику ви будете?

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 4 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 4 з 5 Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі