ОСББ «ПАЛЛАДИУМ»
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

+8
marina46
ElenaF
svetazair
ElenaD
Виталий Межерицкий
Admin
Elena Len
Dima Yakimenko
12 користувачів

Сторінка 3 з 5 Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Admin 21.07.16 15:10

Уважаемая Елена ! Ветка "Айболит " на другой странице и на другом форуме ! У Вас обострение ? Навязчивое состояние переходящие в агрессию ? Вызовите скорую Вам помогут ! А совсем совсем забыл : в следующую субботу СУББОТНИК ! Так что не забудьте прийти , я думаю там то Вы наверняка покажете себя во всей красе ! С ув. Чебурашка,крокодил Гена и большая (здоровая !) часть жильцов дома ! Smile
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 51

https://palladium.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Len 21.07.16 15:23

Неужели жильцы дома реально проголосаовали за правление из "Чебурашка,крокодил Гена и большая (здоровая !) часть жильцов дома !" в одном лице?

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 21.07.16 15:31

Лена , ви краще розкажіть людям, як Григоров виводив кошти і скажіть через чий ФОП ! На наступних загальних зборах оприлюдню переписку де я, ще рік тому, вас , Оксану, Григорова, застерігаю від такого бездарного ведення господарської діяльності, прошу пояснити куди подівались гроші мешканців які мали цільове направлення і ще багато інформації яка повірте буде цікава сусідам! Тому пропоную не створювати " хвилі в тазіку " , а покаятись і спробувати реабілітуватись, хочаб присутністю на суботнику!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 21.07.16 15:39

Одна з багатьох причин звільнення сім'ї Ісаченко це те що вони всіляко вас в цьому підтримували, не пішли на контакт з новим правління, з новим Головою і всіма способоми перешкоджали в роботі, в комунікації з мешканцями, в доступі до службових приміщень і т.д. Про прибирання і захламленість думаю говорити не варто, люди все бачили. Хто не бачив дивитись фото вище!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Admin 21.07.16 15:43

Да,да,да именно проголосовали "ДА" ! За 8-ь лет все так устали от таких персонажей как "Шапокляк" и ее ситуативная подруга в кепке "Крыса-Лариса" ! Что таки "ДА" проголосовали и надеюсь что навсегда избавились от антисанитарии и инфекции !
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 51

https://palladium.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 21.07.16 15:47

А ще хочеться сказати, що ми, члени нового правління протягом двох місяців просили Ісаченків переглянути своє відношення до змін в структурі ОСББ .........
Все сказане мною вище є завіксовано на електронних носіях інформації і також буде оприлюднено!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Len 21.07.16 17:00

Якщо Ви вважаєте, що Григоров "виводив кошти" - то краще це доводити це через суд - з доказами та таким іншим. Я тільки "за". Я також, як і більшість мешканців, за проведення комплексного неупередженого аудиту з початку діяльності ОСББ, замість маніпулювання фактами.
Я теж можу показати переписку, де неодноразово закликала членів правління зібратися для вирішення питання по опаленню, розрахунку МЗК та таке інше. Якщо треба - скажіть, пришлю. (До речі, пам'ятаю, що першою питання по своєчасним оплатам по рахункам підняла саме Оксана). Навіщо зараз перевертати все з ніг на голову? Робити з себе "праведників" а всіх інших "грішниками"?
Склад попереднього правління 9 осіб. Якщо б навіть по якимсь питанням я була б "проти" - у вас все одно була більшість голосів (Три представника будитнку 25а, Остап, Олеся - це як мінімум). В мене є своя думка, своє бачення. Іноді воно співпадало з більшістю правління, іноді ні.
Проте, не подобався попередній голова правління - треба було зразу ставити питання його переобрання на правлінні. До речі, не пам'ятаю, щоб в мене були протиріччя по якимсь питанням, скажімо з Остапом чи Олесею. Не розумію позицію Остапа, який раптом вирішив "переписати історію".

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 21.07.16 17:34

Та нічо ніхто не переписує! Ви ж прекрасно знаєте для того щоб усунути Григорова через правління потрібно було ШІСТЬ голосів, а у нас було П'ЯТЬ , я , Олеся, Рудомьоткін, Гончарова, Борисенко. Шостий голос не давали ні Ви, ні Оксана, ні Валентина Єгорівна . Лена давай дійсно не переписувати і не перекривату а навпаки підключайся і допомагай. А в ситуації з консьєржами тебе не влаштовує єдине, це те що тебе ( ваша величність ) не спитали! Що стосується коштів то першою підняла питання Валентина Єгорівна звернувшись до мене і до Олесі. Ми з Олесею провели з Григоровим відповідно бесіду, Він НЕ ПОЧУВ! Що стосується виводу коштів, ТО ФОП БУВ ТВІЙ РОДИЧ, чи не так ?

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Admin 21.07.16 17:55

комментарий : эта тема уже для новой ветки ! очень хочется увидеть протоколы и решения предыдущего " григоровского" правления , они вообще были ?! Что касательно Остапа ,ТАК ЭТО ИМЕННО ОН И ВСКРЫЛ ВЕСЬ ЭТОТ "ГРИГОРОВСКИЙ" ГНОЙНИК !!!
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 51

https://palladium.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Admin 21.07.16 18:12

И еще одна важная деталь: новое правление выкладывает на форум в " документы " протоколы и решения ! "Григоровцы" ! А где Ваши протоколы и решения ? Ваш предводитель их унес ? Вы вообще работали ? Или " волали " на Ваших посиделках " кто про что " !!! Или троллили тех пару членов правления , которые понимали что то что происходит - беспредел !!! Вам бы народную люстрацию , а не мирные светские беседы провести !!!
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 51

https://palladium.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Len 21.07.16 18:57

Остап. Ні я ні моя ніякі гроші не виводила!!! Якшо е якісь звинувачення - до суду. Не требя тієї клівити.

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Len 21.07.16 19:03

Шо стосується Грігорова. Так, ти один раз підходив до мене. Питав, чи згодна я замінити Григорова. Що я відповіла, пом'ятаєшь??? Спитала, кого ви пропонуєти замість нього, та якщо Рудомьоткина, то я не згодна - знаю його методи роботи. Більше ти до мене не підходив....

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Len 21.07.16 19:05

Ні я ні моя родина ніякі гроші не виводила!!! Якшо е якісь звинувачення - до суду. Не требя тієї клівити.

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Len 21.07.16 19:09

Так, з консьержами мені не подоюається що не прислухалися до більшости мешканців. Треба було винести питання на обговорення.

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Elena Len 21.07.16 19:41

Извините за грамматику в прошлых сообщениях - сложно писать с мобильного. Считаю, что правильно как и решило собрание провести профессиональный аудит. Выявятся злоупотребления - подавать в суд. Обнаружиться завышение стоимости работ или оплаченные фиктивные роботы - тоже подавать в суд. Таким образом закрыть эту тему раз и навсегда.

Elena Len

Кількість повідомлень : 122
Дата реєстрації : 23.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 21.07.16 22:08

Що стосується консьєржів , ТО САМЕ ДО БІЛЬШОСТІ Й ПРИСЛУХАЛИСЬ ! Лена , тобі напевно буде дивно , але більшість це не ті двоє які вечорами виходять повалати під під'їздом.
Що таке і хто такі більшість в нашому будинку мені відомо, як нікому. Коли прийшлось усунути "горе председателя" , то я мав честь спілкуватися особисто з власниками яких з моменту заселення будинку ніхто не бачив і не чув ! Тому давайте про більшість не будем! )

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 21.07.16 22:16

Ну потренувалась трішки Оксана підписи підробляти, ну то й що... Ті хто начебто не був згідний дивлячись на ФАЛЬШИВІ сльози Надії Михайлівни, почувши причини звільнення та оцінивши деякі факти тут же погодились з прийнятим рішенням!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Admin 21.07.16 23:02

Да , Остап ты говоришь правду и в этом сила ! Абсолютное большинство владельцев квартир празднует до сих пор освобождение дома от " нелегалок лже-консьержек" , которые загадили дом ,вели интриги и устраивали распри между соседями ! С очищением Вас всех , уважаемые владельцы квартир !
Admin
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 133
Дата реєстрації : 22.05.2016
Вік : 51

https://palladium.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор svetazair 22.07.16 16:40

Палладиум

svetazair

Кількість повідомлень : 15
Дата реєстрації : 19.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор svetazair 22.07.16 17:21

Вопрос о консьержах будет обязательно включен в повестку дня ближайшего (очень ближайшего) собрания.
Все сотрудники ОСББ должны быть официально оформлены. Да это дороже, но этого требует закон.

Предыдущие консьержи дома 25 не выполняли свои обязанности согласно инструкции, принятой правлением еще в 2013г.  
Официально в нашем ОСББ консьержи не оформлены, но для услуг, которые оказывает консьерж специально была принята инструкция. В этом и заключается коллапс - вроде бы сотрудники ОСББ, но в тоже время хочу выполняю инструкцию, хочу нет "меня наняли жильцы". Подчинятся всем - значит никому.

Консьержи решением правления должны были покинуть служебное помещение по причинам : не исполнение инструкции, содействие раздувание конфликта между жильцами, банальная антисанитария. Фактически они превратились в "собственников" первого этажа.

Из-за полного отсутствия организационной и глобальной хозяйственной работы предыдущего председателя правления, сегодня новому правлению приходится решать все НАКОПИВШИЕСЯ ВОПРОСЫ И ЗАДАЧИ ЗА 2,5 ГОДА в очень короткие сроки.
Поэтому мы приглашаем всех для оказания помощи в наведении порядка в ОСББ. В первую очередь чистоты и выполнение условий противопожарной безопасности в доме. По инициативе правления в следующую субботу будет субботник в доме 25, приглашаем всех присоединиться.


svetazair

Кількість повідомлень : 15
Дата реєстрації : 19.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор ElenaD 22.07.16 18:25

Уточните,пожалуйста,во сколько субботник?
ElenaD
ElenaD

Кількість повідомлень : 9
Дата реєстрації : 20.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 22.07.16 18:35

Думаю, інформацію про суботник потрібно розмістити на дошках оголошень в холі і ліфтах!

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор svetazair 22.07.16 19:51

УВАЖАЕМЫЕ СОСЕДИ!
В СУББОТУ 30 ИЮЛЯ В 9 ЧАС. СОСТОИТСЯ СУББОТНИК ПО ОЧИСТКЕ ЭТАЖЕЙ, ЛИФТОВЫХ ХОЛЛОВ, КОРИДОРОВ И ОБЩИХ БАЛКОНОВ ОТ ПОСТОРОННИХ И НЕНУЖНЫХ ПРЕДМЕТОВ.
ПРИГЛАШАЕМ ВСЕХ. СДЕЛАЕМ НАШ ДОМ ЧИСТЫМ И ОПРЯТНЫМ!
Правление ОСББ «Палладиум

svetazair

Кількість повідомлень : 15
Дата реєстрації : 19.06.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор ElenaF 22.07.16 23:00

Скажу как жилец дома. Я много лет просила девочек (бывших дежурных) не захламлять парадное. Мне было сказано, что людям нравится, сюда даже ходят фотографировать эту "красоту".
Не понимаю возмущений Elena Len. В нашем парадном (дом 25) навели порядок, выкинули хлам. Еще будет ремонт.
С дежурными надо что-то решать, может таки официально трудоустроить. А то прошлых выгнали за незаконную предпринимательскую деятельность, а эти точно так же работают.

Долгое время хорошо относилась к предыдущим дежурным. В принципе, к дочкам Н.М. нет претензий. Но сама Надежда Михайловна очень была любопытна, влазила в личную жизнь жильцов, любила посплетничать, завалила хламом наш дом.

Не знаю в какой теме спросить. Подскажите, планируется ли ремонт на этажах? На сколько нормально наличие таких огромных трещин на потолке в общих коридорах на этажах?

ElenaF

Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 18.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Merios 23.07.16 0:30

Доброї ночі, ElenaF. Що стосується наведення порядку: перший крок - організовуєм суботник 30.07.16.( винесем і вивезем весь хлам з поверхів, після чого вологе прибирання і елементарна дезінфекція), крок другий - відремонтуєм перший поверх повністю . Ремонт поверхів потрібен, але для того щоб його реалізувати рахунки нашого ОСББ необхідно наповнити грошима, є декілька варіантів, як це зробити, приходьте в офіс ОСББ, будем обговорювати і готувати пропозиції загальним зборам.
Нові консьєржи написали заяви про прийняття на роботу, на даний момент вони працюють на умовах випробувального терміну в разі успішного проходження якого будуть ОБОВ'ЯЗКОВО офіційно працевлаштовані.
Доньки Н.М. поводили себе нічим не краще, а місцями гірше за саму Н.М. , що є зафіксовано з чим готовий Вас ознайомити .
Ну а зарплату прибиральниці сім'я Ісаченко отримувала, як виявляється, взагалі ні за що. Тут імітацію прибирання прошу не брати до уваги.
Дякую.

Merios

Кількість повідомлень : 26
Дата реєстрації : 05.07.2016

Повернутися до початку Перейти донизу

Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25 - Сторінка 3 Empty Re: Консьєрж в будинку за адресовю Палладіна 25

Повідомлення автор Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Сторінка 3 з 5 Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі